Art GalleryGaleria Sztuki

Od wielu lat zajmujemy się pomocą wszystkim osobom potrzebującym wsparcia, bezwarunkowo i z wielką radością. Dziś przyszedł czas na młodych Artystów. Służymy wiedzą i doświadczeniem zapraszając do współpracy.
Kupując obrazy młodych artystów nie tylko wspomagasz ich rozwój, ale również inwestujesz i dywersyfikujesz swój kapitał.

...a wręsz dziecięcą radość twórczości można sprawdzić podczas warsztatów w Pracowni Malarstwa w Ciemności.
„...człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” (Jan Paweł II)
 

Art GalleryGaleria Sztuki

 

Zapraszamy Was w niesamowitą podróż do krainy wyobraźni, w której namalujemy Wam piękne obrazy. Zweryfikujecie je z rzeczywistością i sztuką malarską. Świat duszy artystycznej stąpającej na krawędzi rzeczywistości i snu w pełni się Wam objawi. Galeria Sztuki i Pracownia Malarstwa w Ciemności pochłania bez reszty.

Do spotkanie ze sztuką zapraszmy absolutnie wszystkich: rodziny, przyjaciół, znajomych, nieznajomych, uczniów, studentów, wykładowców,etc.
Wizyta w Galerii Sztuki i Pracowni Malarstwa w Ciemności rozświetli każdy umysł.Seans rozpoczyna się o każdej pełnej godzinie.

Bilety wstępu:
Galeria Sztuki - 10 pln
Pracownia Malarstwa w Ciemności - 18 pln 
Galeria Sztuki + Pracownia - 28 pln

W celu uzyskania szczegółówej oferty dla konkretnej grupy zapraszamy do kontaktu: 
rezerwacje@niewidzialnydom.pl 
+48 519 434 515+48 56 657 97 90


 


W przypadku grup zorganizowanych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. 
ZAINWESTUJ w Sztukę!!!
Istnieje możliwość zakupu wystawianych obrazów.© Niewidzialny Dom - Invisible House for the Blind and Sighted, Toruń, ul. Strumykowa 5
grafika: Salmo Design
Galeria Sztuki
© Niewidzialny Dom - Invisible House for the Blind and Sighted, Toruń, ul. Strumykowa 5
grafika: Salmo Design