Grupy zorganizowane


Organizacja zwiedzania grup zorganizowanych
:

      Szacowany czas trwania zwiedzania grupy w przypadku:

    • 30 osób - 1 h 10 min,
    • 40 osób - 1 h 20 min,
    • 50 osób - 1 h 30 min.

      Czas trwania warszatu Widzialne atrakcje w Niewidzialnym Domu dla młodszych dzieci:

    • 40-45 min. 


Oferta dla przedszkoli
Od najmłodszych lat uczymy przedszkolaków tolerancji, zrozumienia i szacunku, zwiększamy ich wrażliwość na potrzeby osób niewidomych. Widzialny warsztat to połączenie gier i zabaw koedukacyjnych wraz z przydatną lekcją na temat funkcjonowania osób niewidomych. 
Cena: 18 zł/os.

Oferta dla klas I-III szkół podstawowych
Warsztat Widzialne atrakcje w Niewidzialnym Domu to połączenie zabawy i miło spędzonego czasu z przydatną i niezwykle potrzebną lekcją na temat funkcjonowania osób niewidomych. Uczymy dzieci tolerancji, zwiększamy empatię, otwieramy umysły. Wprowadzamy do świata osób niewidomych, przygotowując do późniejszego odkrycia niewidzialnej części naszej atrakcji.
Cena: 18 zł/os. 

Oferta dla dzieci (pow. 9 roku życia) i młodzieży szkolnej
Wyłączając zmysł wzroku pozwalamy pozostałym zmysłom przejąć kontrolę nad naszym ciałem i umysłem, co powoduje niesamowite doznania i refleksje. Nasi przewodnicy wprowadzają młodzież do świata pełnego empatii, zrozumienia i szacunku. Przekauzjemy młodym osobom niezwykle ważne wartości, których nabycie sprawi, że zmienią swoje postrzeganie świata.
Cena: 18 zł/os. (pon-pt) lub 22 zł/os. (sb-ndz). 
 

Oferta dla grup sanatoryjnych
Osoby starsze, często doświadczone przez życie wchodzą do świata ciemności. Pokazujemy jednak, że jest to świat pełen pozytywnych wrażeń i emocji, wypełniony miłością. Konfrontujemy dorosłych z problemem i trudnościami życia osób niewidomych. Sprawiamy, że goście na nowo definiują swoje życie, często zmieniając poglądy. 
Cena: 18 zł/os. (pon-pt) lub 22 zł/os. (sb-ndz). 

Oferta dla firm i instytucji
Doświadczenie niemożności polegania na zmyśle wzroku oraz konieczności użycia pozostałych zmysłów jest przeżyciem bardzo zbliżającym, zacieśniającym więzi międzypracowniczne. Oferta skierowana jest do firm ceniących sobie innowacyjność w rozwoju pracowników. Niewidzialny Dom przygotował bardzo szeroki zakres oferty, dostosowany do indywidualnych potrzeb team-buildingowych.  W celu uzyskania szczegółówej oferty dla konkretnej grupy zapraszamy do kontaktu:
rezerwacje@niewidzialnydom.pl
+48 519 434 515, +48 56 657 97 90


W przypadku grup zorganizowanych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. © Niewidzialny Dom - Invisible House for the Blind and Sighted, Toruń, ul. Strumykowa 5
grafika: Salmo Design